Postaráme se o Vaši blízkou osobu

Dovolte mi, abych Vám představila místo kde kompletně, s upřímným zájmem a s otevřeným srdcem zajistíme spolehlivou péči o Vaše rodiče a Vaše blízké – Dům pro seniory Wágnerka.

Nachází se v malebném středověkém městě Český Krumlov, zaneseném do seznamu památek UNESCO. Město má zajímavou minulost vycházející především z významných historických postav a událostí na panství Vítkovců, Rožmberků a posléze dalších šlechtických rodů. Hrad a zámek, kostely, klášter, renesanční domy a celá historická část Českého Krumlova zasazeného do malebného a romantického okolí dává městu neopakovatelnou atmosféru.

Úvodní slovo

Je pro mne velkou ctí a potěšením mít možnost napsat několik prvních řádků při příležitosti spuštění našeho nového webu a tím Vám představit a přiblížit služby, které pro Vás poskytujeme.

Mohu za sebe i celý tým zaměstnanců DS Wágnerka zaručit, že se kromě „běžného provozu“ snažíme i o určitý nadstandard, který je běžný v západní Evropě a udělat z něj standard pro naše klienty.

Troufnu si říci, že DS Wágnerka je a bude „výstavní síní“ našeho oboru a tedy i určitým obrazem společnosti, a proto je cílem celého našeho profesionálního týmu pozvednout jeho další úroveň.

...píše se rok 2015 a DS Wágnerka letos v květnu slaví pětileté výročí. Na začátku jsme měli určité vize a cíle a já s velikou pokorou a velikými Díky můžu dnes říci, že se nám vše nejenom povedlo, ale že jsme ve své snaze, poctivé práci a úsilí každého z nás předčili veškerá naše očekávání a stanovené cíle, které jsme si na počátku nastavili. A věřte, že jsme si nedávali žádné malé cíle. Díky podpoře a zpětné vazbě od klientů, rodin, úřadů, partnerů, spolupracovníků, personálu, ale také z běžné každodenní praxe jsem ráda, že v těchto našich cílech a vizích můžeme i nadále pokračovat...

U této příležitosti jsme se rozhodli, že naše webové stránky rozšíříme a tudíž Vám poskytneme daleko více informací jak z „našeho“ světa, tak i ze světa odborných novinek a článků, dočtete se zde například i kam „vyrazit“ s rodiči na výlet, co je to ošetřovatelská péče, jak se staráme o klienty a snadno se dostanete i k dokumentům, které budete potřebovat. 

Na celém webu i jeho obsahu spolupracoval celý tým zaměstnanců DS Wágnerka a i ostatní partneři, s kterými úzce spolupracujeme, a za to bych jim chtěla z celého srdce poděkovat. Jsem ráda, že mohu zaměstnávat a spolupracovat s lidmi, pro které práce v DS Wágnerka není jen prací, ale zároveň i jejich posláním, což se velmi pozitivně projevuje i na celkové atmosféře v našem „Domě“.

Tímto bych ráda všem ještě jednou poděkovala za jejich články, podporu a nadšení… Těším se na další spolupráci, nové klienty, zážitky a čas, který nám dovolíte s Vámi nebo s Vašimi příbuznými strávit. Děkujeme za Vaší důvěru a podporu.

Jako 1. zařízení v České republice jsme pro Vás připravili a vytvořili online verzi " Žádosti o poskytování sociální pobytové služby" a online verzi dotazníků spokojenosti, které budeme dále rozšiřovat.

Přeji Vám všem krásný a radostný den, neboť:
„Život je příliš krátký na to, abychom jej trávili s lidmi a v prostředí, které nemáme rádi.“

Hana Spoladore
Jednatelka společnosti Czech One Prague s.r.o.